Bardiensten

wo 12-12-2018
Avond19.30--23.59: 19:30 - 23:59 Inschrijven
do 13-12-2018
Avond19.30--23.59: 19:30 - 23:59 Walter van Mosselveld
Avond 19.30--23.59: 19:30 - 23:59 Marie-louise Van Heesbeen-Gadiot
vr 14-12-2018
comp 18.30-01.00: 18:30 - 01:00 Inschrijven
ma 17-12-2018
Avond19.30--23.59: 19:30 - 23:59 Ron Lebens
di 18-12-2018
Avond19.30--23.59: 19:30 - 23:59 Peter Kelder
wo 19-12-2018
Avond19.30--23.59: 19:30 - 23:59 Johan Van Beijnen
do 20-12-2018
Avond19.30--23.59: 19:30 - 23:59 Inschrijven
Avond 19.30--23.59: 19:30 - 23:59 RenÚ Collard
ma 24-12-2018
Avond19.30--23.59: 19:30 - 23:59 Ron Lebens
do 27-12-2018
Avond19.30--23.59: 19:30 - 23:59 Wim van Wijngaarden
Avond 19.30--23.59: 19:30 - 23:59 Lex van Houten
wo 02-01-2019
Avond19.30--23.59: 19:30 - 23:59 Inschrijven
do 03-01-2019
Avond19.30--23.59: 19:30 - 23:59 Annemieke Eerden-Ywema
Avond 19.30--23.59: 19:30 - 23:59 Pepijn Eerden
vr 04-01-2019
comp 18.30-01.00: 18:30 - 01:00 Wout Geelen
ma 07-01-2019
Avond19.30--23.59: 19:30 - 23:59 Tonny van der Steen
di 08-01-2019
Avond19.30--23.59: 19:30 - 23:59 Ton van der Steen
wo 09-01-2019
Avond19.30--23.59: 19:30 - 23:59 Ton Bakkers
do 10-01-2019
Avond19.30--23.59: 19:30 - 23:59 Tony Wilhelm
Avond 19.30--23.59: 19:30 - 23:59 Jolanda Wilhelm
zo 13-01-2019
Nieuwjaars receptie: 14:30 - 18:00 Katrien Meijs, Milco Meijs
ma 14-01-2019
Avond19.30--23.59: 19:30 - 23:59 Ton Bakkers
di 15-01-2019
Avond19.30--23.59: 19:30 - 23:59 Ton Bakkers
wo 16-01-2019
Avond19.30--23.59: 19:30 - 23:59 Twan de Rooij
do 17-01-2019
Avond19.30--23.59: 19:30 - 23:59 Tony Wilhelm
Avond 19.30--23.59: 19:30 - 23:59 Jolanda Wilhelm
vr 18-01-2019
comp 18.30-01.00: 18:30 - 01:00 Wout Geelen
ma 21-01-2019
Avond19.30--23.59: 19:30 - 23:59 Paul Ostlender
di 22-01-2019
Avond19.30--23.59: 19:30 - 23:59 Ton van der Steen
wo 23-01-2019
Avond19.30--23.59: 19:30 - 23:59 Marco Kloosterman
do 24-01-2019
Avond19.30--23.59: 19:30 - 23:59 Tony Wilhelm
Avond 19.30--23.59: 19:30 - 23:59 Jolanda Wilhelm
ma 28-01-2019
Avond19.30--23.59: 19:30 - 23:59 Tonny van der Steen
di 29-01-2019
Avond19.30--23.59: 19:30 - 23:59 Peter Kelder
wo 30-01-2019
Avond19.30--23.59: 19:30 - 23:59 Inschrijven
do 31-01-2019
Avond19.30--23.59: 19:30 - 23:59 Femke van der Mee
Avond 19.30--23.59: 19:30 - 23:59 Annemarie van Boxtel
ma 04-02-2019
Avond19.30--23.59: 19:30 - 23:59 Tonny van der Steen
di 05-02-2019
Avond19.30--23.59: 19:30 - 23:59 Ton van der Steen
wo 06-02-2019
Avond19.30--23.59: 19:30 - 23:59 Rob Kamp
do 07-02-2019
Avond19.30--23.59: 19:30 - 23:59 Moniek van Eijk
Avond 19.30--23.59: 19:30 - 23:59 Jurgen de Peffer
ma 11-02-2019
Avond19.30--23.59: 19:30 - 23:59 Inschrijven
di 12-02-2019
Avond19.30--23.59: 19:30 - 23:59 Eric Vinke
wo 13-02-2019
Avond19.30--23.59: 19:30 - 23:59 Peter Kelder
do 14-02-2019
Avond19.30--23.59: 19:30 - 23:59 Wiliam Dalleu
Avond 19.30--23.59: 19:30 - 23:59 Fokko Kooij
ma 18-02-2019
Avond19.30--23.59: 19:30 - 23:59 Wilko Koevoets
di 19-02-2019
Avond19.30--23.59: 19:30 - 23:59 Karel Tins
wo 20-02-2019
Avond19.30--23.59: 19:30 - 23:59 Max van Wel
do 21-02-2019
Avond19.30--23.59: 19:30 - 23:59 Paulien Zijlmans
Avond 19.30--23.59: 19:30 - 23:59 Inschrijven
ma 25-02-2019
Avond19.30--23.59: 19:30 - 23:59 Inschrijven
di 26-02-2019
Avond19.30--23.59: 19:30 - 23:59 Eric Vinke
wo 27-02-2019
Avond19.30--23.59: 19:30 - 23:59 Twan de Rooij
do 28-02-2019
Avond19.30--23.59: 19:30 - 23:59 Rob Cortenbach
Avond 19.30--23.59: 19:30 - 23:59 Caroline Cortenbach
ma 04-03-2019
Avond19.30--23.59: 19:30 - 23:59 Gonny Peijnenburg
di 05-03-2019
Avond19.30--23.59: 19:30 - 23:59 Gonny Peijnenburg
wo 06-03-2019
Avond19.30--23.59: 19:30 - 23:59 Gonny Peijnenburg
do 07-03-2019
Avond19.30--23.59: 19:30 - 23:59 Rob Cortenbach, Caroline Cortenbach
vr 08-03-2019
Avond 19.30--23.59: 19:30 - 23:59 Inschrijven
za 09-03-2019
Toer 15.00--20.00: 15:00 - 20:00 Inschrijven
Toer 10.00-15.00: 10:00 - 15:00 Inschrijven
ma 11-03-2019
Avond19.30--23.59: 19:30 - 23:59 Paul Ostlender
di 12-03-2019
Avond19.30--23.59: 19:30 - 23:59 Karel Tins
wo 13-03-2019
Avond19.30--23.59: 19:30 - 23:59 Inschrijven
do 14-03-2019
Avond19.30--23.59: 19:30 - 23:59 Annemarie van Boxtel
Avond 19.30--23.59: 19:30 - 23:59 Femke van der Mee
za 16-03-2019
Klussen 10.00-15.00: 10:00 - 15:00 Inschrijven, Inschrijven, Inschrijven, Inschrijven, Inschrijven
ma 18-03-2019
Avond19.30--23.59: 19:30 - 23:59 Inschrijven
di 19-03-2019
Avond19.30--23.59: 19:30 - 23:59 Inschrijven
wo 20-03-2019
Avond19.30--23.59: 19:30 - 23:59 Inschrijven
do 21-03-2019
Avond19.30--23.59: 19:30 - 23:59 Katrien Meijs
Avond 19.30--23.59: 19:30 - 23:59 Milco Meijs
za 23-03-2019
Klussen 10.00-15.00: 10:00 - 15:00 Inschrijven, Inschrijven, Inschrijven, Inschrijven, Inschrijven
ma 25-03-2019
Avond19.30--23.59: 19:30 - 23:59 Inschrijven
di 26-03-2019
Avond19.30--23.59: 19:30 - 23:59 Marco Kloosterman
wo 27-03-2019
Avond19.30--23.59: 19:30 - 23:59 Twan de Rooij
do 28-03-2019
Avond19.30--23.59: 19:30 - 23:59 Fokko Kooij
Avond 19.30--23.59: 19:30 - 23:59 Wiliam Dalleu
za 30-03-2019
Klussen 10.00-15.00: 10:00 - 15:00 Inschrijven, Inschrijven, Inschrijven, Inschrijven, Inschrijven
ma 01-04-2019
Avond19.30--23.59: 19:30 - 23:59 Paul Ostlender
di 02-04-2019
Avond19.30--23.59: 19:30 - 23:59 Lou Peerden
wo 03-04-2019
Avond19.30--23.59: 19:30 - 23:59 Pepijn Eerden
Avond 19.30--23.59: 19:30 - 23:59 RenÚ Maas
do 04-04-2019
Avond19.30--23.59: 19:30 - 23:59 Katrien Meijs
Avond 19.30--23.59: 19:30 - 23:59 Milco Meijs
za 06-04-2019
Comp 12.30--17.00: 12:30 - 17:00 Inschrijven
Comp 13.00-17.30: 13:00 - 17:30 Inschrijven
Comp 17.30-22.00: 17:30 - 22:00 Inschrijven, Inschrijven
ma 08-04-2019
Avond19.30--23.59: 19:30 - 23:59 Inschrijven
di 09-04-2019
Avond19.30--23.59: 19:30 - 23:59 Lou Peerden
wo 10-04-2019
Avond19.30--23.59: 19:30 - 23:59 Jurgen Verlee
Avond 19.30--23.59: 19:30 - 23:59 Harry Manders
do 11-04-2019
Avond19.30--23.59: 19:30 - 23:59 Paulien Zijlmans
Avond 19.30--23.59: 19:30 - 23:59 Inschrijven
vr 12-04-2019
comp 18.30-01.00: 18:30 - 01:00 Inschrijven, Inschrijven
za 13-04-2019
Comp 12.30--17.00: 12:30 - 17:00 Inschrijven
Comp 13.00-17.30: 13:00 - 17:30 Maggie Van Korven
Comp 17.30-22.00: 17:30 - 22:00 Inschrijven, Inschrijven
ma 15-04-2019
Avond19.30--23.59: 19:30 - 23:59 Lou Peerden
di 16-04-2019
Avond19.30--23.59: 19:30 - 23:59 Eric Vinke
wo 17-04-2019
Avond19.30--23.59: 19:30 - 23:59 Lianne Sanders
Avond 19.30--23.59: 19:30 - 23:59 Joli Schoenmakers
do 18-04-2019
Avond19.30--23.59: 19:30 - 23:59 Rob Cortenbach
Avond 19.30--23.59: 19:30 - 23:59 Caroline Cortenbach
vr 19-04-2019
comp 18.30-01.00: 18:30 - 01:00 Inschrijven, Inschrijven
za 20-04-2019
Comp 12.30--17.00: 12:30 - 17:00 Inschrijven
Comp 13.00-17.30: 13:00 - 17:30 Inschrijven
Comp 17.30-22.00: 17:30 - 22:00 Inschrijven, Inschrijven
di 23-04-2019
Avond19.30--23.59: 19:30 - 23:59 Rob Veldhuis
wo 24-04-2019
Avond19.30--23.59: 19:30 - 23:59 Lisette Junggeburth
Avond 19.30--23.59: 19:30 - 23:59 Coen Junggeburth
do 25-04-2019
Avond19.30--23.59: 19:30 - 23:59 Wiliam Dalleu
Avond 19.30--23.59: 19:30 - 23:59 Fokko Kooij
vr 26-04-2019
comp 18.30-01.00: 18:30 - 01:00 Inschrijven, Inschrijven
ma 29-04-2019
Avond19.30--23.59: 19:30 - 23:59 Inschrijven
di 30-04-2019
Avond19.30--23.59: 19:30 - 23:59 Inschrijven
wo 01-05-2019
Avond19.30--23.59: 19:30 - 23:59 Inschrijven
Avond 19.30--23.59: 19:30 - 23:59 Inschrijven
do 02-05-2019
Avond19.30--23.59: 19:30 - 23:59 Inschrijven
Avond 19.30--23.59: 19:30 - 23:59 Inschrijven
ma 06-05-2019
Avond19.30--23.59: 19:30 - 23:59 Inschrijven
di 07-05-2019
Avond19.30--23.59: 19:30 - 23:59 Inschrijven
wo 08-05-2019
Avond19.30--23.59: 19:30 - 23:59 Jurgen Verlee
Avond 19.30--23.59: 19:30 - 23:59 Harry Manders
do 09-05-2019
Avond19.30--23.59: 19:30 - 23:59 Inschrijven
Avond 19.30--23.59: 19:30 - 23:59 Inschrijven
vr 10-05-2019
comp 18.30-01.00: 18:30 - 01:00 Inschrijven, Inschrijven
za 11-05-2019
Comp 12.30--17.00: 12:30 - 17:00 Inschrijven
Comp 13.00-17.30: 13:00 - 17:30 Maggie Van Korven
Comp 17.30-22.00: 17:30 - 22:00 Inschrijven, Inschrijven
ma 13-05-2019
Avond19.30--23.59: 19:30 - 23:59 Inschrijven
di 14-05-2019
Avond19.30--23.59: 19:30 - 23:59 Inschrijven
wo 15-05-2019
Avond19.30--23.59: 19:30 - 23:59 Lisette Junggeburth
Avond 19.30--23.59: 19:30 - 23:59 Coen Junggeburth
do 16-05-2019
Avond19.30--23.59: 19:30 - 23:59 Inschrijven
Avond 19.30--23.59: 19:30 - 23:59 Inschrijven
vr 17-05-2019
comp 18.30-01.00: 18:30 - 01:00 Inschrijven, Inschrijven
za 18-05-2019
Comp 12.30--17.00: 12:30 - 17:00 Inschrijven
Comp 17.00--22.00: 17:00 - 22:00 Inschrijven
Comp 13.00-17.30: 13:00 - 17:30 Inschrijven
Comp 17.30-22.00: 17:30 - 22:00 Inschrijven
ma 20-05-2019
Avond19.30--23.59: 19:30 - 23:59 Inschrijven
di 21-05-2019
Avond19.30--23.59: 19:30 - 23:59 Inschrijven
wo 22-05-2019
Avond19.30--23.59: 19:30 - 23:59 Inschrijven
Avond 19.30--23.59: 19:30 - 23:59 Inschrijven
do 23-05-2019
Avond19.30--23.59: 19:30 - 23:59 Inschrijven
Avond 19.30--23.59: 19:30 - 23:59 Inschrijven
vr 24-05-2019
comp 18.30-01.00: 18:30 - 01:00 Inschrijven, Inschrijven
za 25-05-2019
Comp 12.30--17.00: 12:30 - 17:00 Inschrijven
Comp 17.00--22.00: 17:00 - 22:00 Inschrijven
Comp 13.00-17.30: 13:00 - 17:30 Maggie Van Korven
Comp 17.30-22.00: 17:30 - 22:00 Inschrijven
ma 27-05-2019
Avond19.30--23.59: 19:30 - 23:59 Inschrijven
di 28-05-2019
Avond19.30--23.59: 19:30 - 23:59 Inschrijven
wo 29-05-2019
Avond19.30--23.59: 19:30 - 23:59 Inschrijven
vr 31-05-2019
comp 18.30-01.00: 18:30 - 01:00 Inschrijven, Inschrijven
za 01-06-2019
Toer 17.00---22.00: 17:00 - 22:00 Inschrijven
Comp 12.30--17.00: 12:30 - 17:00 Inschrijven
Comp 13.00-17.30: 13:00 - 17:30 Inschrijven
Comp 17.30-22.00: 17:30 - 22:00 Inschrijven
ma 03-06-2019
Avond19.30--23.59: 19:30 - 23:59 Inschrijven
di 04-06-2019
Avond19.30--23.59: 19:30 - 23:59 Inschrijven
wo 05-06-2019
Avond19.30--23.59: 19:30 - 23:59 Lisette Junggeburth
Avond 19.30--23.59: 19:30 - 23:59 Coen Junggeburth
do 06-06-2019
Avond19.30--23.59: 19:30 - 23:59 Inschrijven
Avond 19.30--23.59: 19:30 - 23:59 Inschrijven
ma 10-06-2019
Fam Tour 12.00-17.00: 12:00 - 17:00 Inschrijven
di 11-06-2019
Avond19.30--23.59: 19:30 - 23:59 Inschrijven
wo 12-06-2019
Avond19.30--23.59: 19:30 - 23:59 Inschrijven
Avond 19.30--23.59: 19:30 - 23:59 Inschrijven
do 13-06-2019
Avond19.30--23.59: 19:30 - 23:59 Inschrijven
Avond 19.30--23.59: 19:30 - 23:59 Inschrijven
ma 17-06-2019
Avond19.30--23.59: 19:30 - 23:59 Inschrijven
di 18-06-2019
Avond19.30--23.59: 19:30 - 23:59 Inschrijven
wo 19-06-2019
Avond19.30--23.59: 19:30 - 23:59 Inschrijven
Avond 19.30--23.59: 19:30 - 23:59 Inschrijven
do 20-06-2019
Avond19.30--23.59: 19:30 - 23:59 Inschrijven
Avond 19.30--23.59: 19:30 - 23:59 Inschrijven
ma 24-06-2019
Avond19.30--23.59: 19:30 - 23:59 Inschrijven
di 25-06-2019
Avond19.30--23.59: 19:30 - 23:59 Inschrijven
wo 26-06-2019
Avond19.30--23.59: 19:30 - 23:59 Inschrijven
Avond 19.30--23.59: 19:30 - 23:59 Inschrijven
do 27-06-2019
Avond19.30--23.59: 19:30 - 23:59 Inschrijven
Avond 19.30--23.59: 19:30 - 23:59 Inschrijven
ma 01-07-2019
Avond19.30--23.59: 19:30 - 23:59 Inschrijven
di 02-07-2019
Avond19.30--23.59: 19:30 - 23:59 Inschrijven
wo 03-07-2019
Avond19.30--23.59: 19:30 - 23:59 Lianne Sanders
Avond 19.30--23.59: 19:30 - 23:59 Joli Schoenmakers
do 04-07-2019
Avond19.30--23.59: 19:30 - 23:59 Inschrijven
Avond 19.30--23.59: 19:30 - 23:59 Inschrijven
ma 08-07-2019
Avond19.30--23.59: 19:30 - 23:59 Celestine Ryborz
di 09-07-2019
Avond19.30--23.59: 19:30 - 23:59 Inschrijven
wo 10-07-2019
Avond19.30--23.59: 19:30 - 23:59 Pepijn Eerden
Avond 19.30--23.59: 19:30 - 23:59 RenÚ Maas
do 11-07-2019
Avond19.30--23.59: 19:30 - 23:59 Inschrijven
Avond 19.30--23.59: 19:30 - 23:59 Inschrijven
za 13-07-2019
Toer 15.00--20.00: 15:00 - 20:00 Inschrijven, Inschrijven
Toer 10.00-15.00: 10:00 - 15:00 Annemieke Eerden-Ywema, Mirjam Putman
zo 14-07-2019
Toer 15.00--20.00: 15:00 - 20:00 Inschrijven, Inschrijven
Toer 10.00-15.00: 10:00 - 15:00 Annemieke Eerden-Ywema, RenÚ Maas
ma 15-07-2019
Toer 17.15/17.45 - 23.00: 17:15 - 23:00 Inschrijven
Toernooi - Sluit: 19:00 - 01:00 Inschrijven, Inschrijven
di 16-07-2019
Toer 17.15/17.45 - 23.00: 17:15 - 23:00 Inschrijven
Toernooi - Sluit: 19:00 - 01:00 Inschrijven, Inschrijven
wo 17-07-2019
Toer 17.15/17.45 - 23.00: 17:15 - 23:00 Inschrijven
Toernooi - Sluit: 19:00 - 01:00 Inschrijven, Inschrijven
do 18-07-2019
Toer 17.15/17.45 - 23.00: 17:15 - 23:00 Inschrijven
Toernooi - Sluit: 19:00 - 01:00 Inschrijven, Inschrijven, Inschrijven
vr 19-07-2019
Toer 17.15/17.45 - 23.00: 17:15 - 23:00 Inschrijven
Toernooi - Sluit: 19:00 - 01:00 Inschrijven, Inschrijven, Inschrijven
za 20-07-2019
Toer 11.00--17.00: 11:00 - 17:00 Inschrijven
Toer 17.00--23.59: 17:00 - 23:59 Inschrijven
Toer 15.00--20.00: 15:00 - 20:00 Inschrijven, Inschrijven
Hamburgers 15.00 -20.00: 15:00 - 20:00 Inschrijven
Toer 10.00-15.00: 10:00 - 15:00 Wilko Koevoets, Inschrijven
Hamburgers 11.00-16.00: 11:00 - 16:00 Inschrijven
zo 21-07-2019
Toer 11.00--17.00: 11:00 - 17:00 Inschrijven
Toer 15.00--20.00: 15:00 - 20:00 Inschrijven, Inschrijven
Hamburgers 15.00 -20.00: 15:00 - 20:00 Inschrijven
Toer 10.00-15.00: 10:00 - 15:00 Inschrijven, Inschrijven
Hamburgers 11.00-16.00: 11:00 - 16:00 Inschrijven
ma 22-07-2019
Avond19.30--23.59: 19:30 - 23:59 Ellie Thomassen
di 23-07-2019
Avond19.30--23.59: 19:30 - 23:59 Ellie Thomassen
wo 24-07-2019
Avond19.30--23.59: 19:30 - 23:59 Ellie Thomassen
do 25-07-2019
Avond19.30--23.59: 19:30 - 23:59 Rob Kamp
do 01-08-2019
Avond19.30--23.59: 19:30 - 23:59 Inschrijven
wo 07-08-2019
Avond19.30--23.59: 19:30 - 23:59 Inschrijven
do 08-08-2019
Avond19.30--23.59: 19:30 - 23:59 Inschrijven
wo 14-08-2019
Avond19.30--23.59: 19:30 - 23:59 Inschrijven
do 15-08-2019
Avond19.30--23.59: 19:30 - 23:59 Inschrijven
ma 19-08-2019
Avond19.30--23.59: 19:30 - 23:59 Celestine Ryborz
di 20-08-2019
Avond19.30--23.59: 19:30 - 23:59 Inschrijven
wo 21-08-2019
Avond19.30--23.59: 19:30 - 23:59 Inschrijven
do 22-08-2019
Avond19.30--23.59: 19:30 - 23:59 Inschrijven
ma 26-08-2019
Avond19.30--23.59: 19:30 - 23:59 Celestine Ryborz
di 27-08-2019
Avond19.30--23.59: 19:30 - 23:59 Inschrijven
wo 28-08-2019
Avond19.30--23.59: 19:30 - 23:59 Inschrijven
do 29-08-2019
Avond19.30--23.59: 19:30 - 23:59 Inschrijven
za 31-08-2019
Klussen 10.00-15.00: 10:00 - 15:00 Inschrijven, Inschrijven, Inschrijven, Inschrijven, Inschrijven
ma 02-09-2019
Avond19.30--23.59: 19:30 - 23:59 Inschrijven
di 03-09-2019
Avond19.30--23.59: 19:30 - 23:59 Inschrijven
wo 04-09-2019
Avond19.30--23.59: 19:30 - 23:59 Moniek van Eijk
Avond 19.30--23.59: 19:30 - 23:59 Jurgen de Peffer
do 05-09-2019
Avond19.30--23.59: 19:30 - 23:59 Inschrijven
Avond 19.30--23.59: 19:30 - 23:59 Inschrijven
za 07-09-2019
Klussen 10.00-15.00: 10:00 - 15:00 Inschrijven, Inschrijven, Inschrijven, Inschrijven, Inschrijven
ma 09-09-2019
Avond19.30--23.59: 19:30 - 23:59 Inschrijven
di 10-09-2019
Avond19.30--23.59: 19:30 - 23:59 Rob Veldhuis
wo 11-09-2019
Avond19.30--23.59: 19:30 - 23:59 Jurgen Verlee
Avond 19.30--23.59: 19:30 - 23:59 Harry Manders
do 12-09-2019
Avond19.30--23.59: 19:30 - 23:59 Inschrijven
Avond 19.30--23.59: 19:30 - 23:59 Inschrijven
vr 13-09-2019
comp 18.30-01.00: 18:30 - 01:00 Inschrijven, Inschrijven
ma 16-09-2019
Avond19.30--23.59: 19:30 - 23:59 Inschrijven
di 17-09-2019
Avond19.30--23.59: 19:30 - 23:59 Inschrijven
wo 18-09-2019
Avond19.30--23.59: 19:30 - 23:59 Joli Schoenmakers
Avond 19.30--23.59: 19:30 - 23:59 Lianne Sanders
do 19-09-2019
Avond19.30--23.59: 19:30 - 23:59 Inschrijven
Avond 19.30--23.59: 19:30 - 23:59 Inschrijven
vr 20-09-2019
comp 18.30-01.00: 18:30 - 01:00 Inschrijven, Inschrijven
ma 23-09-2019
Avond19.30--23.59: 19:30 - 23:59 Inschrijven
di 24-09-2019
Avond19.30--23.59: 19:30 - 23:59 Inschrijven
wo 25-09-2019
Avond19.30--23.59: 19:30 - 23:59 Inschrijven
Avond 19.30--23.59: 19:30 - 23:59 Inschrijven
do 26-09-2019
Avond19.30--23.59: 19:30 - 23:59 Inschrijven
Avond 19.30--23.59: 19:30 - 23:59 Inschrijven
vr 27-09-2019
comp 18.30-01.00: 18:30 - 01:00 Inschrijven, Inschrijven
ma 30-09-2019
Avond19.30--23.59: 19:30 - 23:59 Inschrijven
di 01-10-2019
Avond19.30--23.59: 19:30 - 23:59 Inschrijven
wo 02-10-2019
Avond19.30--23.59: 19:30 - 23:59 Inschrijven
do 03-10-2019
Avond19.30--23.59: 19:30 - 23:59 Inschrijven
Avond 19.30--23.59: 19:30 - 23:59 Inschrijven
vr 04-10-2019
comp 18.30-01.00: 18:30 - 01:00 Inschrijven, Inschrijven
ma 07-10-2019
Avond19.30--23.59: 19:30 - 23:59 Inschrijven
di 08-10-2019
Avond19.30--23.59: 19:30 - 23:59 Inschrijven
wo 09-10-2019
Avond19.30--23.59: 19:30 - 23:59 Inschrijven
do 10-10-2019
Avond19.30--23.59: 19:30 - 23:59 Inschrijven
Avond 19.30--23.59: 19:30 - 23:59 Inschrijven
vr 11-10-2019
comp 18.30-01.00: 18:30 - 01:00 Arnold Lombarts, Inschrijven
ma 14-10-2019
Avond19.30--23.59: 19:30 - 23:59 Inschrijven
di 15-10-2019
Avond19.30--23.59: 19:30 - 23:59 Inschrijven
wo 16-10-2019
Avond19.30--23.59: 19:30 - 23:59 Inschrijven
do 17-10-2019
Avond19.30--23.59: 19:30 - 23:59 Inschrijven
Avond 19.30--23.59: 19:30 - 23:59 Inschrijven
vr 18-10-2019
comp 18.30-01.00: 18:30 - 01:00 Inschrijven, Inschrijven
ma 21-10-2019
Avond19.30--23.59: 19:30 - 23:59 Inschrijven
di 22-10-2019
Avond19.30--23.59: 19:30 - 23:59 Jan van Tuyl
wo 23-10-2019
Avond19.30--23.59: 19:30 - 23:59 Max van Wel
do 24-10-2019
Avond19.30--23.59: 19:30 - 23:59 Inschrijven
Avond 19.30--23.59: 19:30 - 23:59 Inschrijven
vr 25-10-2019
comp 18.30-01.00: 18:30 - 01:00 Arnold Lombarts, Inschrijven
ma 28-10-2019
Avond19.30--23.59: 19:30 - 23:59 Inschrijven
di 29-10-2019
Avond19.30--23.59: 19:30 - 23:59 Inschrijven
wo 30-10-2019
Avond19.30--23.59: 19:30 - 23:59 Inschrijven
do 31-10-2019
Avond19.30--23.59: 19:30 - 23:59 Moniek van Eijk
Avond 19.30--23.59: 19:30 - 23:59 Jurgen de Peffer
ma 04-11-2019
Avond19.30--23.59: 19:30 - 23:59 Inschrijven
di 05-11-2019
Avond19.30--23.59: 19:30 - 23:59 Marco Kloosterman
wo 06-11-2019
Avond19.30--23.59: 19:30 - 23:59 Inschrijven
do 07-11-2019
Avond19.30--23.59: 19:30 - 23:59 Inschrijven
Avond 19.30--23.59: 19:30 - 23:59 Inschrijven
ma 11-11-2019
Avond19.30--23.59: 19:30 - 23:59 Inschrijven
di 12-11-2019
Avond19.30--23.59: 19:30 - 23:59 Inschrijven
wo 13-11-2019
Avond19.30--23.59: 19:30 - 23:59 Inschrijven
do 14-11-2019
Avond19.30--23.59: 19:30 - 23:59 Annemarie van Boxtel
Avond 19.30--23.59: 19:30 - 23:59 Femke van der Mee
ma 18-11-2019
Avond19.30--23.59: 19:30 - 23:59 Inschrijven
di 19-11-2019
Avond19.30--23.59: 19:30 - 23:59 Jan van Tuyl
wo 20-11-2019
Avond19.30--23.59: 19:30 - 23:59 Inschrijven
do 21-11-2019
Avond19.30--23.59: 19:30 - 23:59 Inschrijven
Avond 19.30--23.59: 19:30 - 23:59 Inschrijven
ma 25-11-2019
Avond19.30--23.59: 19:30 - 23:59 Inschrijven
di 26-11-2019
Avond19.30--23.59: 19:30 - 23:59 Jan van Tuyl
wo 27-11-2019
Avond19.30--23.59: 19:30 - 23:59 Max van Wel
do 28-11-2019
Avond19.30--23.59: 19:30 - 23:59 Inschrijven
Avond 19.30--23.59: 19:30 - 23:59 Inschrijven
ma 02-12-2019
Avond19.30--23.59: 19:30 - 23:59 Inschrijven
di 03-12-2019
Avond19.30--23.59: 19:30 - 23:59 Inschrijven
wo 04-12-2019
Avond19.30--23.59: 19:30 - 23:59 Inschrijven
do 05-12-2019
Avond19.30--23.59: 19:30 - 23:59 Johan Van Beijnen
ma 09-12-2019
Avond19.30--23.59: 19:30 - 23:59 Johan Van Beijnen
di 10-12-2019
Avond19.30--23.59: 19:30 - 23:59 Johan Van Beijnen
wo 11-12-2019
Avond19.30--23.59: 19:30 - 23:59 Johan Van Beijnen
do 12-12-2019
Avond19.30--23.59: 19:30 - 23:59 Inschrijven
ma 16-12-2019
Avond19.30--23.59: 19:30 - 23:59 Inschrijven
di 17-12-2019
Avond19.30--23.59: 19:30 - 23:59 Peter Kelder
wo 18-12-2019
Avond19.30--23.59: 19:30 - 23:59 Rob Kamp
do 19-12-2019
Avond19.30--23.59: 19:30 - 23:59 Inschrijven
ma 23-12-2019
Avond19.30--23.59: 19:30 - 23:59 Inschrijven
Bardienst