UPDATE VAN HET TRAININGSFRONT

17 september 2020

Beste leden van De Mattenkloppers,

Afgelopen tijd hebben we met Tennisschool Gijs samengewerkt om de trainingen opnieuw vorm te geven. Met de opkomst van padel en de stimulans, die we vanuit het bestuur willen geven aan trainingen en wedstrijden hebben we niet 1 maar zelfs 3 trainers gevonden.

Allereerst de tennistrainers:  

Ivar Rovers 

Ivar is oud-lid van De Mattenkloppers en zal de hoofdtrainer en tevens coördinator voor alle tennistrainingen zijn. Met ervaringen uit Jong-Oranje en het A-circuit zal hij zeker in staat zijn alle leden wat bij te brengen! Trainingsdagen: Maandag en Dinsdag. Linkje naar meer info: link Ivar

Tjark Wisselaar 

Tjark is 34 jaar en is met ervaring op niveau 3 een welkome aanvulling  voor het trainersassortiment voor De Mattenkloppers. Als trainer met licentie A en B heeft hij de bagage aan boord om jullie het nodige bij te leren! Trainingsdag: Vrijdag. Linkje naar meer info: link Tjark

Voor padel:  

Jeroen Ravesteijn

Jeroen is aangesteld om onze leden de fijne kneepjes van het padel bij te brengen. Ook de beginners zal hij onder zijn hoede nemen. Omdat we nog niet eerder padellessen hebben gegeven, hebben we hier nog geen specifieke dag(en) voor afgesproken en ook nog geen specifieke lesblokken. Aan iedereen die graag padelles zou willen volgen dan ook het verzoek dit kenbaar te maken op [email protected] zodat we een passend programma kunnen gaan samenstellen.  

Nu we de (korte) introductie hebben gehad kunnen we door naar de trainingsactiviteiten. Voor de duidelijkheid: dit gaat om de tennislessen. De nieuwe lesblokken beginnen na de herfstvakantie, dus de eerste les begint in week 44, de week van 26 oktober.

Nieuwe trainers betekent ook vaak een trainingsseizoen de kat uit de boom kijken. Om dit probleem op te lossen, willen we iedereen graag in staat stellen een proefles van onze nieuwe trainers te volgen. Op dinsdag 6 oktober zal Ivar proeflessen geven. Mocht je liever op een andere dag komen, geef dit dan door op [email protected]. Deze proeflessen zijn gratis voor onze leden en we willen iedereen dan ook stimuleren om hier gebruik van te maken.

We proberen ook nog in september proeflessen te organiseren. Zodra we dit definitief kunnen aanbieden, zullen we je wederom informeren.

Inschrijven voor de lessen kan tot en met 9 oktober en kan via deze link: link inschrijven training.

Ter afsluiting van het huidige trainingsseizoen en als opwarmertje voor het komende seizoen organiseert Ivar op zondag 18 oktober van 10:00 tot 13:00 een klein maar gezellig toernooi. Dit is voor alle leerlingen (maar stiekem ook voor alle andere leden die willen aansluiten) en op deze manier kun je ook weer andere leden leren kennen. Ter dekking van de kosten wordt een bescheiden bijdrage van EUR 5,- gevraagd. Dis is inclusief een drankje en een versnapering.  

Indien je je hiervoor wilt inschrijven, klik dan op deze link: link inschrijven activiteiten

DUS:

-INSCHRIJVEN VOOR DE NIEUWE TRAININGSCYCLUS:     UITERLIJK T/M 9 OKT. a.s.

-GRATIS PROEFLESSEN VOOR ALLE LEDEN:                        6 OKT. a.s.

-TOERNOOI VOOR ALLE LEERLINGEN (en leden):               18 OKT. a.s.

-START TRAININGEN:                                                           WEEK 44 (WEEK VAN 26 OKT.)       

-PROEFLESSEN VOOR NIEUWE LEDEN:                               Worden met de nieuwe leden zelf                                                                                                                                                                                                                                                                afgesproken   

 

Het bestuur.

Valentijn Speekenbrink, Ad Kraneveld, Gerald de Vaan.    

Nieuwscategorieën

Vragen?

logo

E-mail

[email protected]

Telefoon

+31 416 333 377

Tennis- en padelvereniging De Mattenkloppers

Olympiaweg 10a
5143 AE Waalwijk